GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

06.09.2018 - BEZPŁATNE SEMINARIUM EDUKACYJNE Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej dla dzieci "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA"


STOWARZYSZENIE GPP EKOLOGIA ma zaszczyt zaprosić Nauczycieli Szkół Podstawowych na BEZPŁATNE SEMINARIUM EDUKACYJNE Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej dla dzieci "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA"

Termin: 19.09.2018
Godzina: 12.00
Miejsce: HOTEL TARNOVIA S.A. ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnów
Program szkolenia:
1. Przywitanie
2. Prelekcja dotycząca nowych standardów selektywnego zbierania odpadów, kultury segregacji oraz konsekwencji nieprawidłowej segregacji.
3. Propozycja udziału w Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej dla dzieci "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA" (konkurs plastyczny z cennymi nagrodami, możliwość spotkania z autorką bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" Panią Jolantą Horodecką-Wieczorek, scenariusz lekcji ekologicznej wraz z filmem).
4. Rozdanie materiałów reklamowych i promocyjnych oraz certyfikatów.
5. Zakończenie zaplanowano ok. godz. 14.00
- Szkolenie prowadzą praktycy:Specjalista ds. ochrony środowiska firmy ARGO -FILM, członek GPP EKOLOGIA Katarzyna Bielecka
- Kierownik Zakładu FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. Marcin Baran
Zgłoszenia udziału w ww. szkoleniu można dokonać:
telefonicznie pod numerem 792-224-220 lub
na adres e-mailowy info@argo-film.pl
- podając imię i nazwisko oraz nazwę placówki oświatowej do dnia 13 WRZEŚNIA 2018r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry