GPP Ekologia
Menufacebook

ekoinformacje

Eko - zajęcia dla szkół


Ekologia i edukacja to dziedziny, które szczególnie leżą nam na sercu i są dla nas szczególnie ważne. Dlatego też zapraszamy szkoły do przeprowadzenia wraz z nami zajęć/warsztatów z zakresu edukacji ekologicznej.

Jeśli chcecie przyłączyć się do naszych działań edukacyjnych - świetnie! Udostępnimy gotowe materiały i scenariusze zajęć zarówno w wersji polskiej jak i angielskiej, aby dzieci mogły jednocześnie uczyć się języka obcego i zapoznawać z działaniami sprzyjającymi ochronie środowiska.

Wśród materiałów, jakie udostępnimy chętnym szkołom/przedszkolom znajdą się:
- scenariusz zajęć w wersji polskiej,
- scenariusz w wersji angielskiej,
- filmiki do pobrania,
- książeczki autorstwa Jolanty Horodeckiej - Wieczorek "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" ( w miarę dostępności),
- Kolorowanki z bohaterem książeczek o Kosmitku,
- materiały do zorganizowania zajęć online - w przypadku kiedy placówka przeszła na nauczanie zdalne.

Zainteresowanych prosimy o:
- polubienie naszego fanpage"a,
- przesłanie na adres mailowy: biuro@gppekologia.pl informacji, o tym, że zobowiązujecie się Państwo przeprowadzić edukację ekologiczną w swojej placówce, a wyniki swojej pracy zamieścicie na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych oznaczając przy tym Stowarzyszenie GPP Ekologia.

UWAGA:

*Dla pierwszych 3 zgłoszeń przewidziane gadżety ekologiczne (na 1 zgłoszenie 20 szt.).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry