GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

08.04.2020 - Filmik z autorką


Zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym Pani Jolanta Horodecka-Wieczorek, autorka literatury fantastycznej dla młodzieży i dorosłych, czyta jedną ze swoich bajek: "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku".
Dotychczas książeczkę o tematyce ekologicznej prezentowaliśmy na prelekcjach, które odbywały się w przedszkolach i szkołach (również z udziałem Pani pisarki).
Przypominamy, że w książeczce znajdują się prace dzieci, które wygrały w naszym konkursie na ilustracje nawiązujące do treści bajeczki.

Mamy nadzieję, że filmik umili ten trudny czas zarówno dzieciom jak i rodzicom.
Jeśli Wam się spodoba, dajcie znać!To zachęci nas do nagrywania kolejnych filmików.
https://www.facebook.com/StowarzyszenieGppEkologia/videos/208568837229124/

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry