GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

20.12.2019 - Gdzie wyrzucić odpad?


Macie wątpliwości do którego pojemnika wyrzucić odpad?
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy przygotował stronę internetową na której można wyszukać do jakiego pojemnika należy wyrzucić dany odpad.

Dodatkowo na stronie, oprócz informacji, jak segregować i po co segregować, sprawdzimy swoją wiedzę w teście składającym się z 10 pytań.
https://segregujna5.um.warszawa.pl/

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry