GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

14.06.2019 - Konferencja - Gospodarka odpadami - Zaproszenie


W dniach 27-28 czerwca 2019 r. zapraszamy na konferencję podczas której zostaną omówione aktualne zmiany w przepisach o gospodarowaniu odpadami.
Przygotujemy naszą propozycję przepisów, którą będziemy mogli przedstawić Panu Ministrowi Henrykowi Kowalczykowi na lipcowym spotkaniu w Ministerstwie, zorganizowanym przez Stowarzyszenie GPP Ekologia. W debacie weźmie udział m.in.: Małgorzata Tomczak a konferencja również zostanie połączona wraz z Walnym Zebraniem Członków Stowarzyszenia Grupy Polskich Przedsiębiorców Ekologia.

Poniżej program spotkania.

Spotkanie odbędzie się w hotelu ForRest, ul. Racula - Głogowska 4a, 66-004 Zielona Góra

Chętnych do udziału w konferencji prosimy o przesłanie karty zgłoszenia, która znajduje się poniżej w zdjęciach lub kontakt:
Mail: biuro@gppekologia.pl
Tel. 228317185

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry