GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

20.09.2018 - OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA EDUKACYJNA "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA" w HOTELU TARNOVIA S.A.


19 września odbyło się bezpłatne seminarium dla nauczycieli OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA EDUKACYJNA "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA" w HOTELU TARNOVIA S.A.
Cieszymy się z tak dużej frekwencji grona pedagogicznego, które mogło poszerzyć swoją wiedzę.
Kierownik Zakładu FBSerwis Karpatia poprowadził prelekcję na temat: "Nowe standardy selektywnej zbiórki odpadów, kultura segregacji oraz konsekwencje nieprawidłowej segregacji".
Następnie specjalistka ds. gospodarki odpadami z firmy ARGO FILM przedstawiła kampanię edukacyjną naszego Stowarzyszenia GPP Ekologia - konkurs plastyczny na ilustracje do drugiej części bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" autorstwa Jolanty Horodeckiej - Wieczorek w którym do wygrania są cenne nagrody.
Nauczyciele zadeklarowali udział w konkursie ich podopiecznych oraz zobowiązali się do przeprowadzenia eko-lekcji dla dzieci w swoich placówkach oświatowych na których będzie możliwość spotkania się z autorką bajki oraz pogłębienie wiedzy na temat naszego środowiska i jak o niego dbać!

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry