GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

08.12.2022 - Podziękowania za udział w szkoleniu 24 -26.11.2022Ciekawe tematy, wiele praktycznych przykładów i wspaniała atmosfera, tak w skrócie można podsumować nasze ostatnie szkolenie w Karpaczu.

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniu pt.: "Aktualne uwarunkowania prawne w obszarze ochrony środowiska z punktu widzenia podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach, organizacji odzysku opakowań, a także zbierających i przetwarzających odpady" oraz w warsztatach ekologicznych pt. "Ekologicznie znaczy logicznie" i "Bądź świadomym konsumentem", które odbyły się w dniach 24-26.11.2022 r. w hotelu Sandra Spa w Karpaczu.

Dziękujemy, że byli Państwo razem z nami i aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, wymieniając się cennymi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że podczas inspirujących dyskusji, gier oraz zabaw uzyskali Państwo odpowiedzi na nurtujące kwestie. Wierzymy, że wspólnie będziemy podejmować działania, zmierzające do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko na podstawie wiedzy zebranej podczas naszego szkolenia.

Szczególne podziękowania przekazujemy również prelegentom Ekolandia.edu, Panu Mikołajowi Maślińskiemu oraz Pani Małgorzacie Tomczak, którzy przekazali nam ogromną wiedzę z zakresu ochrony środowiska oraz przedstawili praktyczne zastosowanie przepisów.

Wraz z Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A.dziękujemy, że byliście z nami!

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami szkoleniowymi, e-bookiem oraz propozycjami książek na temat ochrony środowiska, które otrzymali Państwo w wiadomości mailowej. Wprowadźmy w życie ideę Zero Waste i korzystajmy z zasad 5R na co dzień!
Rozważamy organizację następnego wydarzenia, które będzie okazją do kolejnego spotkania z Państwem! Czekamy również na propozycje tematów, które wiążą się z problemami praktycznymi w Państwa działalności.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook`u - Stowarzyszenie GPP Ekologia

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry