GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

05.06.2019 - Światowy Dzień Ochrony Środowiska


Dziś - 5 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska!

Przypominamy, że ten dzień został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku, obecnie świętujemy go jednocześnie w ponad 100 krajach!

W zeszłym roku kampania "Zielona Wstążka #DlaPlanety" zwracała uwagę na kwestie plastikowych odpadów. W tym roku celem kampanii jest wzrost świadomości społecznej dotyczącej problemu zanieczyszczenia powietrza z hasłem przewodnim #BeatAirPollution.

Poruszenie tego tematu globalnie, może pomóc w realizacji postulatów zawartych w "17 Celach Zrównoważonego Rozwoju" przyjętych przez ONZ.

Dołącz do kampanii "Zielona Wstążka#DlaPlanety", zweryfikuj swoje zachowania, nawyki i razem zadbajmy o czystość środowiska i atmosfery!

Na stronie internetowej DlaPlanety.pl możesz złożyć swoje EKOpostanowienie, otrzymasz certyfikat Zielona Wstążka dla planety "Beat Air Pollution" oraz materiały na temat kondycji naszej Ziemi.

Z okazji Światowego Dnia Środowiska w wielu polskich miastach na zielono podświetlone zostaną elewacje budynków a w Warszawie na jednym z głównych rond, możemy zauważyć już od paru dni - uschnięte liście palmy!

Zatem, co dziś zrobisz dla ochrony środowiska?!

#dlaPlanety #beatairpollution #zielonawstążka #airpollution #FORWORLDENVIRONMENTDAY #swiatowydzienochronysrodowiska2019

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry