GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

13.10.2023 - Dzień Edukacji NarodowejZ okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, pragniemy wyrazić nasze serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli, którzy codziennie oddają się pracy z młodym pokoleniem.

Szczególne słowa uznania kierujemy do nauczycieli zaangażowanych w inicjatywy ekologiczne. Dziękujemy za Wasze poświęcenie, które przyczynia się do wzrostu świadomości ekologicznej i promowania proekologicznych wartości wśród dzieci i młodzieży. Wasza praca jest kluczowym wkładem w ochronę naszej planety.Dziękujemy!

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry