Zostań partnerem kampanii kosmiczna segreg-akcja

Serdecznie zapraszamy do wsparcia ekologicznej inicjatywy i dołączenia do akcji.
zobacz więcej

Publiczne kampanie edukacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z realizacji publicznych kampanii edukacyjnych, które przeprowadziliśmy w 2023 roku.
zobacz więcej

Wesprzyj eko-akcję - buduj markę poprzez edukację!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy i instytucje, które zainteresowane są współpracą i chcą wesprzeć projekt edukacyjny.
zobacz więcej

Wideorelacja ze szkolenia

Kolejne szkolenie środowiskowe za nami! Zapraszamy do zapoznania się z wideorelacją ze szkolenia środowiskowego realizowanego w dniach 21-22.09.2023 r. w Toruniu.
zobacz więcej

Ekologia i biznes

Dlaczego my?

W ciągu ostatnich kilku lat zostały wprowadzone i nadal są nowelizowane przepisy prawne nakładające na przedsiębiorców coraz to większe obowiązki w zakresie ochrony środowiska. Rosnące potrzeby klientów wywarły wpływ na konsolidację firm z branży recyklingu w celu dostarczania kompleksowych usług o najwyższej jakości.

Dlatego też powstało Stowarzyszenie pod nazwą Grupa Polskich Przedsiębiorców Ekologia oraz Konsorcjum pod ta samą nazwą. Stowarzyszenie stawia przed sobą ambitne zadanie zintegrowania środowiska, reprezentowania go i wspólnego rozwiązywania żywotnych problemów związanych z branżą gospodarowania odpadami i ochroną środowiska.

ochrona środowiska

kim jesteśmy?

W skład Stowarzyszenia wchodzą firmy, zajmujące się szeroko rozumianą gospodarką odpadami. Podmioty tworzące GPP Ekologia są sprawdzonymi partnerami handlowymi współpracującymi ze sobą od wielu lat zarówno w zakresie zbiórki odpadów, jak również poddawania ich procesom odzysku i recyklingu.

Ponieważ każda z firm posiada swój własny system pozyskiwania odpadów, postanowiono połączyć siły tworząc jeden wspólny system zapewniający nawet najmniejszym oraz najbardziej wymagającym klientom kompleksowość i szybkość wykonywanych usług na terenie całego kraju. Współpracujemy z organami administarcji państwowej i samorządowej, placówkami naukowymi, oświatowymi, instytucjami, organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami.

misja stowarzyszenia

  • Edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki odpadami.
  • Współtworzenie i współrealizacja krajowej i regionalnej polityki gospodarczej w zakresie odzysku i recyklingu odpadów.
  • Udział w pracach organów administracji państwowej, samorządu terytorialnego i instytucji doradczo-opiniodawczych oraz podejmowanie inicjatyw ustawodawczych, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki odpadami.
  • Promowanie członków grupy w

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry