GPP Ekologia
Menufacebook

O nas - informacje

Idea utworzenie Stowarzyszenia oraz Konsorcjum Grupy Polskich Przedsiębiorców Ekologia

W ciągu ostatnich kilku lat zostały wprowadzone i nadal są nowelizowane przepisy prawne nakładające na przedsiębiorców coraz to większe obowiązki w zakresie ochrony środowiska. Nowoczesne firmy koncentrując się na własnej działalności gospodarczej oczekują efektywnego i kompleksowego rozwiązania dotyczącego realizacji obowiązków wynikających z ustawowych przepisów. Na rynku istnieje bardzo dużo firm zajmujących się recyklingiem. Najczęściej są one wyspecjalizowane w zagospodarowaniu jednego lub kilku rodzajów odpadów. Wobec tego przedsiębiorcy zmuszeni są do nawiązywania współpracy z kilkoma firmami jednocześnie.

Poszukiwania odpowiednich recyklerów, czy firm odbierających odpady zajmuje często bardzo dużo czasu. Rosnące potrzeby klientów wywarły wpływ na konsolidację firm z branży recyklingu w celu dostarczania kompleksowych usług o najwyższej jakości. Dlatego też powstało Stowarzyszenie pod nazwą Grupa Polskich Przedsiębiorców Ekologia oraz Konsorcjum pod ta samą nazwą.

W skład Stowarzyszenia wchodzą firmy, zajmujące się szeroko rozumianą gospodarką odpadami.
Podmioty tworzące GPP Ekologia są sprawdzonymi partnerami handlowymi współpracującymi ze sobą od wielu lat zarówno w zakresie zbiórki odpadów, jak również poddawania ich procesom odzysku i recyklingu. Ponieważ każda z firm posiada swój własny system pozyskiwania odpadów, postanowiono połączyć siły tworząc jeden wspólny system zapewniający nawet najmniejszym oraz najbardziej wymagającym klientom kompleksowość i szybkość wykonywanych usług na terenie całego kraju.

Jako Stowarzyszenie GPP Ekologia mamy możliwość, brania czynnego udziału w konsultacjach społecznych, projektach oraz nowelizacji ustaw. Stowarzyszenie stawia przed sobą ambitne zadanie zintegrowania środowiska, reprezentowania go i wspólnego rozwiązywania żywotnych problemów związanych z branżą gospodarowania odpadami i ochroną środowiska.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry