GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

31.01.2023 - EKO-PORADY DLA PRZEDSIĘBIORCÓWDrodzy przedsiębiorcy, jeśli chcecie dowiedzieć się jak oszczędzić na opakowaniach, to koniecznie zapoznajcie się z najnowszym filmem Pana Mikołaj Maśliński, w którym otrzymacie kluczowe wskazówki oraz dowiecie się jak stosować ekologiczne opakowania, dzięki których wasza firma skorzysta również ekonomicznie.

Jeśli szukacie oszczędności oraz chcecie zawalczyć o dobro naszej planety, koniecznie wprowadźcie w życie następujące zasady:

  1. Less is more, czyli redukuj opakowania nadmiarowe
  2. Zamykaj obiegi, czyli wprowadzaj opakowania wielokrotnego użytku
  3. Świadomie wybieraj rodzaj opakowań
  4. Automatyzuj ewidencję opakowań
  5. Pokaż, że realnie dbasz o środowisko

Więcej praktycznych pomysłów poznacie w filmie!
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałem oraz podjęcia ekologicznych działań, mających na celu ograniczenie ilości wprowadzanych na rynek opakowań, zmniejszając przy tym ponoszone koszty.

Jeśli chcesz zapoznać się z filmem kliknij tu.

Film realizowany we współpracy z Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A., w ramach kampanii edukacyjnych.


Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook`u -Stowarzyszenie GPP Ekologia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry