GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

05.10.2018 - II edycja konkursu plastycznego do bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku"


Drodzy rodzice, opiekunowie, nauczyciele!
Chcielibyśmy zaprosić Waszych podopiecznych do udziału w II edycji konkursu plastycznego! Bylibyśmy wdzięczni o przekazanie poniższych informacji dzieciom:

Drogie Dzieci,
Bierzcie kredki, farbki, flamastry i cokolwiek tylko chcecie do rączek i rysujcie, malujcie i twórzcie!
Potrzebujemy nowych ilustracji do drugiej części świetnie Wam znanej bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" autorstwa Jolanty Horodeckiej-Wieczorek.

UWAGA!!! Możecie malować co chcecie, ale warunek jest jeden: RYSUNEK MUSI BYĆ ZWIĄZANY Z TREŚCIĄ BAJKI! :)
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Każdy Uczestnik może zgłosić tylko 1 pracę.

Konkurs jest darmowy, a do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody m.in. Tablet o wartości 1000 zł! Poza tym zwycięskie prace znajdą się w nowym wydaniu bajki!

Jury wraz z autorką bajki Jolantą Horodecką-Wieczorek wybiorą najładniejsze i najbardziej kreatywne prace.

Czekamy na wasze dzieła do 05.10.2018
*Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do grona obserwatorów naszego fanpage`a!*

Podpisaną ilustrację wraz z oświadczeniem opiekuna można wysyłać na dwa sposoby:

  1. Pocztą na adres Stowarzyszenie GPP Ekologia, Aleje Jerozolimskie 155/52, 02-326 Warszawa
lub

  1. skanem na adres e-mail biuro@gppekologia.pl
Oświadczenie, tekst bajki oraz regulamin konkursu znajdziecie poniżej w zdjęciach oraz na stronie https://www.facebook.com/StowarzyszenieGppEkologia/

Pozdrawiamy
Stowarzyszenie GPP Ekologia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry