GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

20.02.2024 - Kalendarz nadchodzących obowiązków


Przedsiębiorco!

  • Korzystasz ze środowiska?
  • Wprowadzasz na krajowy rynek opakowania lub produkty w opakowaniach?

Jesteś zobowiązany spełnić szereg obowiązków prawnych.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem nadchodzących obowiązków, który pomoże Ci zaplanować terminowe spełnienie wymagań.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
  • 22 299 21 01
  • biuro@reeko.pl
Nasz doświadczony zespół przeprowadzi analizę twojej działalności i pomoże dopełnić Ci wszystkie formalności.

*Kalendarz nie zawiera wszystkich obowiązków przedsiębiorców, stanowi jedynie pomoc przy rozliczaniu niektórych opłat środowiskowych.

Zachęcamy do śledzenie naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy informować na bieżąco o nadchodzących obowiązkach.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry