GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

12.11.2020 - Kolejny konkurs plastyczny!!!


Drodzy rodzice, opiekunowie, nauczyciele!
Chcielibyśmy zaprosić Waszych podopiecznych do udziału w kolejnym konkursie plastycznym! Bylibyśmy wdzięczni o przekazanie poniższych informacji dzieciom:
Drogie Dzieci,
Bierzcie kredki, farbki, flamastry i cokolwiek tylko chcecie do rączek i rysujcie, malujcie i twórzcie!
Potrzebujemy nowych ilustracji do drugiej części świetnie Wam znanej bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" autorstwa Jolanty Horodeckiej-Wieczorek.

UWAGA!!! Możecie malować co chcecie, ale warunek jest jeden: RYSUNEK MUSI BYĆ ZWIĄZANY Z TREŚCIĄ BAJKI! :)
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat
Każdy Uczestnik może zgłosić tylko 1 pracę.
Konkurs jest darmowy, a nagrodą główną jest kurs języka angielskiego online o wartości 2000 zł! Poza tym zwycięskie prace znajdą się w nowym wydaniu bajki!
Jury wraz z autorką bajki Jolantą Horodecką-Wieczorek wybiorą najładniejsze i najbardziej kreatywne prace.
Czekamy na wasze dzieła do 23.11.2020 r.
*Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do grona obserwatorów naszego fanpage`a!*

Podpisaną ilustrację wraz z oświadczeniem opiekuna prosimy wysyłać

  1. skanem na adres e-mail biuro@gppekologia.pl

lub w przypadku braku możliwości wysłania pracy drogą elektroniczną  1. pocztą na adres Stowarzyszenie GPP Ekologia, Aleje Jerozolimskie 155/52, 02-326 Warszawa
Oświadczenie, tekst bajki oraz regulamin konkursu znajdziecie poniżej w zdjęciach wydarzenia oraz na stronie www.gppekologia.pl w aktualnościach.

Pozdrawiamy
Stowarzyszenie GPP Ekologia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry