GPP Ekologia
Menufacebook

Edukacja ekologiczna

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Kolorowanka w wersji polsko-ukraińskiej


W ramach kampanii edukacyjnej, której głównym zadaniem jest spopularyzowanie tematu segregacji odpadów oraz dbania o środowisko wśród dzieci i młodzieży, kontynuowaliśmy działania z poprzednich lat. Nowa wersja kolorowanek ruszyła do druku jeszcze w marcu 2022 roku, wówczas wydaliśmy ją w ilości 1000 sztuk. Przedsięwzięcie podyktowane było sytuacją, jaka ma miejsce u naszego sąsiada - Ukrainy, a tym samym zwiększeniem ilości osób, głównie obywateli Ukrainy, przebywających obecnie w Polsce.
Naszym celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej i spopularyzowanie tematu segregacji odpadów oraz dbania o środowisko również wśród dzieci z Ukrainy. Wersja dwujęzyczna powstała na potrzeby najmłodszych, którzy aktualnie przebywają w Polsce i komunikują się w języku ukraińskim. Dzięki naszej inicjatywie wierzymy, że poprzez kreatywną zabawę, a zwłaszcza "kolorową" naukę wyrobimy poprawne nawyki, które później zostaną przeniesione na kolejne pokolenia, a wiedza o środowisku zostanie ugruntowana i wykorzystana w praktyce.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry