GPP Ekologia
Menufacebook

Edukacja ekologiczna

KSIĄŻECZKI I KOLOROWANKI

Kolorowanki edukacyjne "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA"


Priorytetem w działaniu Stowarzyszenia jest zwiększenie świadomości ekologicznej i spopularyzowanie tematu segregacji odpadów oraz dbania o środowisko wśród dzieci, które będą odpowiedzialne za przyszłość naszej ziemi. W ramach działalności akcji "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA" wydaliśmy dwie kolorowanki dla dzieci w wersji polskiej oraz polsko-ukraińskiej.
Dzięki naszej inicjatywie wierzymy, że poprzez kreatywną zabawę, a zwłaszcza "kolorową" naukę wyrobimy poprawne nawyki, które później zostaną przeniesione na kolejne pokolenia, a wiedza o środowisku zostanie ugruntowana i wykorzystana w praktyce.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry