GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

01.03.2024 - MARCOWA PROMOCJA RECYKLINGOWA


Kształtuj postawy proekologiczne poprzez naukę i zabawę!

Z okazji zbliżającego się Dnia Recyklingu przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości aż 500 zł na nasz kącik recyklingowy!

Tylko w marcu cena promocyjna kącika recyklingowego to 3 499 zł brutto. Cena regularna kącika to 3 999 zł brutto.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą -KLIKNIJ TU

Kącik recyklingowy powstał z myślą o stworzeniu przestrzeni edukacyjno-wypoczynkowej w placówkach oświaty oraz innych instytucji, którego celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej oraz promowanie postaw proekologicznych wśród społeczeństwa. Zestaw sprawdzi się również podczas wydarzeń gminnych i firmowych tj. pikniki rodzinne, jak również jako pomoc dydaktyczna do realizacji warsztatów z zakresu edukacji ekologicznej.
Materiały edukacyjne wchodzące w skład kącika zostały dobrane w taki sposób, aby w przystępny sposób poprzez zabawę i naukę zachęcić szczególnie dzieci i młodzież do dbania o nasze środowisko.

Kącik recyklingowy to miejsce, które inspiruje do podejmowania proekologicznych działań na co dzień oraz rozwijania postaw odpowiedzialności i troski o naszą planetę.


Promocja startuje już dziś i trwa do 31 marca. Cena promocyjna obowiązuje dla 10 pierwszych zamówień!


Prosimy o składanie zamówień na adres mailowy:

  • edukacja@gppekologia.pl

Kącik recyklingowy powstał we współpracy z Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A. oraz Ekolandia.edu.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry