GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

20.03.2023 - Materiały edukacyjne dla gmin, bibliotek oraz placówek oświatySerdecznie dziękujemy Publiczne Przedszkola Integracyjne NASZ DOMEK za podjęcie edukacyjnych działań w celu kształtowania świadomości ekologicznej wśród dzieci.

Zapraszamy gminy, biblioteki oraz placówki oświaty do współpracy. Z chęcią przekażemy Państwu bezpłatne materiały edukacyjne, aby dzieci mogły poszerzać swoją wiedzę w bardzo ważnej dziedzinie oraz zapoznać się z działaniami sprzyjającymi ochronie środowiska.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: biuro@gppekologia.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook`u -Stowarzyszenie GPP Ekologia

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry