GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

27.02.2024 - Obowiązek złożenia sprawozdania do BDO


Prowadzisz jednostkę handlu detalicznego lub hurtowego? Działasz w branży gastronomicznej i oferujesz produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych objęte ustawą Anty-Plastikową?
Do 15 marca masz obowiązek złożyć sprawozdanie za pośrednictwem indywidualnego konta w systemie BDO za rok 2023, które obejmuje okres od dnia wejścia w życie ustawy Anty-Plastikowej do dnia 31 grudnia 2023 r.

Masz pytanie?Skontaktuj się z nami!

  • biuro@reeko.pl
  • 22 299 21 01
Więcej na temat swoich obowiązków znajdziesz w naszej broszurze informacyjnej. Aby dowiedzieć się więcej na temat opłat kliknij tu.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry