GPP Ekologia
Menufacebook

Edukacja ekologiczna

KSIĄŻECZKI I KOLOROWANKI

Oferta reklamowa


Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA!"Nasz projekt prowadzimy na terenie całej Polski!

Poprzez naszą inicjatywę pragniemy budować oraz kształtować świadomość ekologiczną wśród dzieci w sposób przystępny i atrakcyjny. W naszych książeczkach prezentujemy prace dzieci, które wygrały nasz ostatni konkurs plastyczny. Już wkrótce nowa seria książeczek trafi do przedszkoli, szkół, bibliotek oraz zostanie przekazana na wsparcie innych inicjatyw ekologicznych.

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji poprzez zamieszczenie reklamy swojej firmy w naszych materiałach edukacyjnych.
Więcej informacji o ofercie reklamowej znajdą Państwo w dokumencie poniżej.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry