GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

26.09.2023 - Podsumowanie szkolenia środowiskowego 21-22.09.2023 r.Inspiracja, doświadczenie, dyskusja - takimi słowami możemy podsumować nasze szkolenie środowiskowe w Toruniu.

Szanowni Uczestnicy, wraz z Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A. serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie oraz udział w naszym szkoleniu środowiskowym, które odbyło się w dniach 21-22 września w Copernicus Toruń Hotel. Dzięki Państwa aktywności stworzyliśmy atmosferę pełną zaangażowania, współpracy oraz ciekawych dyskusji, co sprawiło, że nasze szkolenie stało się źródłem cennej wiedzy.

Ogromne podziękowania kierujemy również do naszych prelegentów Mikołaj Maśliński oraz Tomasza Kaczmarek, którzy w sposób praktyczny, rzeczowy oraz wartościowy omówili tematykę naszych szkoleń z zakresu obecnych oraz nadchodzących regulacji prawnych.

Z pewnością był to dla nas inspirujący czas!

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w naszym szkoleniu i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się ponownie w przyszłości na kolejnych wydarzeniach.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry