GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

05.01.2024 - Przedstawiamy nową książeczkę edukacyjną!Przedstawiamy Wam nasze nowe książeczki autorstwa Jolanty Horodeckiej-Wieczorek pt: "Podróż do gwiezdnej krainy" z serii opowieści "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku".

Najnowsza książeczka jest wyrazem naszej wdzięczności i powstała w celu uhonorowania pamięci Pani Jolanty Horodeckiej - Wieczorek.

Bajka stworzona z myślą o młodych czytelnikach, to prawdziwa skarbnica przygód, zaskakujących zwrotów akcji i wspaniałych historii, które rozpalają wyobraźnię, a przede wszystkim zachęcają najmłodszych do dbania o naszą planetę.

Co więcej, w książeczce umieściliśmy prace plastyczne dzieci, które wzięły udział w naszym wakacyjnym konkursie "Kosmiczna Segreg-Akcja!".

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry