GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

06.06.2018 - Spotkanie ze studentami i zwiedzanie zakładu przetwarzania


11 maja mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie dla IASS POLAND w Centrum Samorządowca - Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
Wykład prowadzony był w języku angielskim pt.: ,,Waste management practise in Poland". Studenci, którzy przyjechali na wymianę m.in. z Niemiec, Grecji i Peru byli bardzo ciekawi jak wygląda nasz polski system gospodarowania odpadami dlatego też nie brakowało pytań do prelegenta.
Studenci również mieli niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić zakład przetwarzania REMONDIS Electrorecycling w Błoniu i dowiedzieć się, jak wygląda przetwarzanie elektroodpadów "krok po kroku".

Mamy nadzieje, że wiedza zdobyta przez studentów posłuży im na bardzo długo.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry