GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

06.06.2018 - Światowy Dzień Ochrony Środowiska


5 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku. Obecnie dzień ten świętujemy jednocześnie w ponad 100 krajach! Uważamy, że taki dzień powinien trwać nie tylko jeden dzień a cały rok!

W tym roku głównym postulatem obchodów jest zwrócenie uwagi społeczeństwu, na kwestię plastikowych odpadów, w związku z tym ruszyła ogólnopolska kampania "Zielona Wstążka#DlaPlanety", która ma na celu przyciągnąć uwagę na tak ważny dla nas problem.

W centrum Warszawy wolontariusze rozdawali zielone wstążki a wieczorem Pałac Kultury i Nauki oraz most Śląsko-Dąbrowski - były podświetlone na zielono!!!

Zatem, co zrobisz dla ochrony środowiska!?

Wejdź na stronę i podejmij EKOpostanowienie!

http://www.dlaplanety.pl/start

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry