GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

18.05.2023 - Szkolenie - OCHRONA ŚRODOWISKA I BDO W FIRMIE


Stowarzyszenie Grupa Polskich Przedsiębiorców Ekologiawraz zReeko Organizacją Odzysku Opakowań S.A. oraz Spółdzielnią Pracy Argo-Film i Ekouniversa mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie, które odbędzie się dnia:12 czerwca 2023r.wHotelu Patio we Wrocławiu, pt.: "OCHRONA ŚRODOWISKA I BDO W FIRMIE"

Szkolenie prowadzone będzie w formule pozwalającej na efektywne zdobycie wiedzy przez producentów, importerów i wprowadzających opakowania, sprzęt elektryczny i elektroniczny, samochody, a także baterie i akumulatory. Omówione zostaną również obowiązki wytwórców odpadów i posiadających urządzenia chłodnicze - więcej szczegółów w zaproszeniu.

Szkolenie odbędzie się 12 czerwca 2023r. (poniedziałek) w godz. 9.00-14.00 w Hotelu Patio, we Wrocławiu.
Z uwagi na to, że wydarzenie współfinansowane jest ze środków organizatorów w ramach publicznych kampanii edukacyjnych - koszt szkolenia wyniesie tylko 190 zł brutto (w tym przerwa kawowa i lunch).
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia: 06.06.2023r., mailowo na adres: aldona@argo-fim.com
Więcej szczegółów dot. szkolenia: Aldona Maziak, tel. 515122142

Serdecznie zapraszamy do udziału!

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry