GPP Ekologia
Menufacebook

Edukacja ekologiczna

SZKOLENIA

21-22.09.2023 | Szkolenie środowiskowego dla przedsiębiorców oraz recyklerów


Szanowni Państwo, Stowarzyszenie Grupa Polskich Przedsiębiorców Ekologia wraz z Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A. mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie środowiskowe, które odbędzie się w dniach: 21-22 września 2023 r. w Copernicus Hotel Toruń pt.:

21.09.2023r. - Projekt unijnego rozporządzenia ws. opakowań, Dyrektywa SUP, system kaucyjny - nowe wyzwania dla przedsiębiorców w kontekście najnowszych i planowanych zmian prawnych.

22.09.2023r. - Praktyczne aspekty związane z audytem recyklera oraz wystawieniem DPR i EDPR w świetle aktualnych i planowanych regulacji prawnych.

Kluczowym celem szkolenia jest przekazanie wiedzy w zakresie uwarunkowań prawnych w obszarze ochrony środowiska oraz aspektów działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych i planowanych zmian prawnych. Podczas szkolenia skupimy się na analizie i omówieniu przyszłych wyzwań, jakie stoją przed recyklerami oraz przedsiębiorcami wprowadzającymi produkty w opakowaniach.

Czyniąc to szkolenie możliwie kompleksowym, dążymy do zapewnienia Państwu wartościowych narzędzi, które pomogą w podejmowaniu świadomych decyzji w zakresie Państwa działalności.
Wierzymy, że uczestnictwo w tym szkoleniu będzie dla Państwa nie tylko cennym źródłem wiedzy, ale również szansą na rozwinięcie swoich kompetencji w kluczowych obszarach związanych z ochroną środowiska i zgodnością z regulacjami prawnymi.
Szczególnie zachęcamy do udziału przedsiębiorców wprowadzających produkty w opakowaniach, organizacje odzysku opakowań oraz zbierających i przetwarzających odpady, a także osoby otwarte na samorozwój w zakresie ochrony środowiska oraz te, które chciałyby kształtować prawidłowe postawy ekologiczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkolenia, który znajdą Państwo poniżej w zakładce DOKUMENTY. Program szkolenia można również zobaczyć skanując kod QR znajdujacy się na zaproszeniu.
W przypadku zainteresowania oraz pytań - prosimy o kontakt.


Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia przyjmujemy do 12 września 2023 r.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry