GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

10.10.2023 - Tablice edukacyjne


Przedstawiamy Państwu nasze tablice edukacyjne w wersji cyfrowej, których celem jest kształtowanie postaw z zakresu poprawnej segregacji odpadów.
Nasz projekt powstał we współpracy z Ekolandia.edu oraz Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A. specjalnie z myślą o nauczycielach i edukatorach, którzy nie tylko przekazują wiedzę najmłodszym, ale również pragną zachęcać dzieci do podejmowania ekologicznych działań.
Serdecznie zachęcamy do wykorzystania naszych tablic podczas zajęć z edukacji ekologicznej.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry