GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

13.02.2024 - Termin na złożenie raportu do KOBIZE mija wraz z końcem lutego!


Przedsiębiorco, termin na złożenie raportu do KOBIZE - Krajowej Bazy o Emisjach Gazów Cieplarnianych i Innych Substancji za poprzedni rok kalendarzowy mija wraz z końcem lutego.
Kogo dotyczy obowiązek?

Każdego przedsiębiorcy korzystającego ze środowiska wprowadzającego gazy lub pyły do powietrza. Jeśli posiadasz samochód służbowy lub korzystasz z kotłów ten obowiązek dotyczy również Ciebie!
W celu złożenia raport do Krajowej bazy zaloguj się na stronę internetową www.krajowabaza.kobize.pl, za pośrednictwem indywidualnego konta podmiotu korzystającego ze środowiska.
Masz pytanie? Chcesz zlecić usługę specjalistom?
Skontaktuj się z nami!
22 299 21 01
biuro@gppekologia.pl
biuro@reeko.pl

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry