GPP Ekologia
Menufacebook

Wesprzyj eko-akcję - buduj markę poprzez edukację!

Nasze ostatnio opublikowane książeczki cieszą się ogromną popularnością!

Właśnie przygotowujemy się do wydania limitowanej edycji książeczek w twardej oprawie, które zawierają dodatkowo gry kreatywne w postaci kart prac z zakresu edukacji ekologicznej.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy i instytucje, które zainteresowane są współpracą i chcą wesprzeć finansowo nasz projekt.

To nie tylko doskonała okazja do wsparcia ekologicznej inicjatywy, ale również możliwość promocji Waszej marki wśród odbiorców poprzez umieszczenie logotypu w naszych materiałach edukacyjnych.

Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji i dołączyć do eko-akcji!

edukacja@gppekologia.pl
577 800 208

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry