GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

10.08.2023 - Wyniki konkursu plastycznego KOSMICZNA SEGREG-AKCJA!


Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego "KOSMICZNA SEGREG-AKCJA!". Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane ilustracje. Jest nam niezmiernie miło, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

Komisja Konkursowa przeprowadziła ocenę zgłoszonych prac i wyłoniła zarówno zwycięskie prace, jak i 9 dodatkowych wyróżnień! Serdecznie gratulujemy autorom nagrodzonych prac!

Ale to nie wszystko! Każda z przesłanych prac była wyjątkowa, dlatego też zdecydowaliśmy się przyznać wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy wraz z małym upominkiem. Już wkrótce zasłużone nagrody będą w drodze do Was!
Prosimy, śledźcie swoją skrzynkę mailową, gdzie otrzymacie informacje o wygranej oraz statusie waszej paczki nagród!Przed Państwem lista nagrodzonych prac!MIEJSCE 1: Melisa L.
MIEJSCE 2:Szymon S.
MIEJSCE 3:Julia C.
MIEJSCE 4:Weronika P.
MIEJSCE 5:Adam Ś.

WYRÓŻNIENIA

  1. Krzyś M.
  2. Natalia L.
  3. Jacek J.
  4. Natalia R.
  5. Wojtek K.
  6. Hanna Ł.
  7. Zosia K.
  8. Sandra G.
  9. Emilia S.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry