GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

30.10.2018 - Wysyłka nagród do zwycięzców


W dniu jutrzejszym wysyłamy nagrody do zwycięzców!

Nagroda za I miejsce - tablet - Huawei Media Pad T5
Nagroda za II miejsce - czytnik e - book - Pocket Book Touch Lux 3
Nagroda za III miejsce - głośnik JBL Clip 2

Z uwagi na bardzo trudny wybór ilustracji, komisja postanowiła uznać dodatkowo IV miejsce, za które zostanie przyznana nagroda - Super Magic Jinn.

Dla dzieci, których prace zostały wyróżnione, przygotowaliśmy książeczki autorstwa Jolanty Horodeckiej - Wieczorek oraz upominek w postaci robota solarnego.

UWAGA! Książeczki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" część II, w których znajdą się zwycięskie prace, zostaną dodatkowo wysłane do zwycięzców dopiero po publikacji. Liczymy, że to będzie już nie długo!

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry