GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

20.12.2022 - Zakończyliśmy świąteczne warsztaty pt.: Stwórzmy razem EKO stroik świąteczny!Zakończyliśmy świąteczne warsztaty pt.: "Stwórzmy razem EKO stroik świąteczny!"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wspólnie spędziliśmy wspaniały czas w świątecznej atmosferze, tworząc przepiękne ekologiczne stroiki z naturalnych elementów oraz przedmiotów z odzysku. Do przygotowania swoich ozdób wykorzystaliśmy puszkę po napoju, zbitą figurkę renifera oraz stare świeczki, które zalegały w domowym kącie.

Nasi uczestnicy udowodnili, że możemy dać odpadom drugie życie i stworzyć coś naprawdę pięknego stosując się do zasady "less waste" i minimalizując negatywny wpływ na środowisko.
Jesteśmy bardzo dumni, że wspólnie zawalczyliśmy o dobro naszej planety i stworzyliśmy dekoracje w myśl idei gospodarki o obiegu zamkniętym!

Dziękujemy również za podzielenie się waszą opinią oraz zdjęciami pięknych ozdób stworzonych na naszych warsztatach. Jest nam niezmiernie miło czytać wasze wiadomości.
Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na kolejnych warsztatach ekologicznych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook`u -Stowarzyszenie GPP Ekologia, na której możecie śledzić aktywność Stowarzyszenia i jako pierwsi dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry