GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

22.10.2020 - Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem o "Zero Waste"


Zero Waste(dosłowane tłumaczenie: "Zero Marnowania")to nowa moda związana z działaniem na rzecz Ochrony Środowiska, której celem jest zmiejszenie produkowanych przez nas odpadów i zanieczyszczeńlub ewentualne wykorzystanie ich na nowy lub ten sam sposób.
Przykładów takiego działania jest wiele. Może być to zmiana torebek jednorazowych na wielorazowe np. materiałowe lub wybranie roweru zamiast samochodu.
W odróżnieniu od recyklingu, Zero Waste dąży do wyeliminowania odpadów, aby nie trzeba było ich poźniej zbierać, sortować, przetwarzać itp. i dopiero wysyłać do recyklingu.
Filmik można obejrzeć tutaj.

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry