GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

16.01.2023 - Żyj zdrowo w zdrowym świecie! - to hasło, które chcemy promować!Szanowni czytelnicy, dziś chcielibyśmy poinformować was o niesamowitej inicjatywie, w której weźmie udział nasza zaprzyjaźniona firma,Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A.. Akcja organizowana jest przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. przekazuje do licytacji Allegro cenny kevlar wielkiego mistrza sportu żużlowego - Greg"a Hancock"a.

Greg Hancock to amerykański żużlowiec, multimedalista indywidulanych mistrzostw świata oraz trzykrotny drużynowy. W swojej karierze zdobył cztery złote medale i dziewięciokrotnie stawał na podium indywidualnych mistrzostw świata. Jest rekordzistą pod względem liczby startów, a także miejsc na podium w turniejach cyklu Grand Prix. Zdobył również najwięcej punktów w historii cyklu! Od 1994 roku wielokrotnie sięgał po tytuł indywidualnego mistrza USA. W 1992 roku rozpoczął starty również w Polsce. Na przestrzeni swojej kariery był zawodnikiem aż jedenastu klubów startujących w lidze polskiej.
W 2015 roku Greg Hanock przyłączył się do ekologicznej akcji"PO JEDENASTE SEGREGUJ"organizowanej przez Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. realizowanej w ramach kampanii edukacyjnych i wystąpił w licytowanym kombinezonie na Grand Prix w Finlandii. Mistrz sportu żużlowego z dumą promował proekologiczne hasła znajdujące się na kombinezonie.

Oryginalny kevlarowy kombinezon wybitnego żużlowca z autografem może być Twój!

Zwycięzca licytacji otrzyma dodatkowo dedykowane podziękowanie od mistrza sportu żużlowego - Greg"a Hancock"a w formie filmu lub spotkania online.
Link do aukcji:https://allegro.pl/.../greg-hancock-zuzlowy-kombinezon-z...
Licytacja trwa do: 03.02.2023
Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji i wsparcia wspaniałej inicjatywy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

WOŚP
#wosp2023#aukcjeWOSP

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry