GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

22.08.2023 - Przypomnienie! Dokonaj wpisu aktualizacyjnego w BDOPrzedsiębiorco!

Pragniemy przypomnieć, że pozostały tylko 2 dni, aby dokonać aktualizacji wpisu w systemie BDO w związku z wejściem w życie zmian wynikających z implementacji w Polsce dyrektywy Single-Use Plastics.

Jeśli wprowadzasz do obrotu produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych objęte ustawą Anty-Plastikową jesteś zobowiązany do dnia 24 sierpnia złożyć wniosek aktualizacyjny lub rejestracyjny w systemie BDO.
Potrzebujesz wsparcia?
Nasz doświadczony zespół dokona analizy twojej działalności i pomoże Ci w formalnościach.
Skontaktuj się z nami.

Nowe regulacje prawne nakładają na przedsiębiorców szereg nowych obowiązków! Bądź na bieżąco z najnowszymi zmianami i weź udział w naszym szkoleniu, które organizujemy w dniach 21-22.09.2023r.
Tym razem widzimy się w Toruniu!

Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz pod poniższym linkiem.

KLIKNIJ TU ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLENIU

zdjęcia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry