GPP Ekologia
Menufacebook

aktualności

26.07.2023 - Relacja ze szkolenia środowiskowego w Karpaczu


Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia środowiskowego pt.: "Aktualnie uwarunkowania prawne w obszarze ochrony środowiska z punktu widzenia podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach, organizacji odzysku opakowań, a także zbierających i przetwarzających odpady", które organizowaliśmy w dniach: 24-26 listopada 2022 r. w Hotelu Sandra SPA w Karpaczu.


ZOBACZ FILM

Serdecznie zachecamy do udziału w nadchodzącym szkoleniu środowiskowym, które odbędzie się w dniach: 21-22 września 2023 r. w Copernicus Hotel Toruń pt.:

21.09.2023r. - Projekt unijnego rozporządzenia ws. opakowań, Dyrektywa SUP, system kaucyjny - nowe wyzwania dla przedsiębiorców w kontekście najnowszych i planowanych zmian prawnych.

22.09.2023r. - Praktyczne aspekty związane z audytem recyklera oraz wystawieniem DPR i EDPR w świetle aktualnych i planowanych regulacji prawnych.
Więcej szczegółów na temat nadchodzącego szkolenia poznasz TUTAJ.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie GPP Ekologia, ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry